image/png;;;first-order-953.png

Pirmā pasūtījuma atlaides un kuponi
* Fast Start! Atlaides piedāvājums ir pieejams tikai vienu reizi pirmajās 10 dienās. Atlaidi nepiemēro: literatūrai, aktuālām reklāmām un pastāvīgajiem piedāvājumiem (ARTISTRY un bodykey komplektiem). Informācija par produktiem, kas nav iekļauti pirmā pasūtījuma piedāvājumā, ir pieejama pie produkta apraksta tiešsaistē.
* Jūs pats izlemiet par Fast Start! atlaidi: 10 % pirmajam pasūtījumam par vismaz 100 PV vai 20 % pirmajam pasūtījumam par 200 PV (maksimālā atlaide nevar būt lielāka par 20% no pasūtījuma 200 PV vērtībā - 60,73 €).
* Ja pirmais pasūtījums ir vismaz 100 PV, mēs piešķirsim Jums pirmo Frequent tiešsaistes kuponu neatkarīgi no tā, vai pasūtījums veikts tiešsaistē vai nesaistē. Aprēķināto Kuponu daudzums balstīsies uz PV summu par onlain pirkumiem, kas veikti dotajā kalendāra mēnesī, par katriem uzkrātajiem 100 PV tiks piešķirts kupons, kura vērtība 10 EUR (bez PVN). Kuponus var izmantot: mēnesī no 1 līdz 28.datumam onlainpasūtījumos ar summu ne mazāku, kā 50 PV.

image/jpeg;;;satisfaction-952.png.jpg

Gandarījuma garantija
* Ja neesat pilnībā apmierināts, varat atgriezt produktu vai saņemtu pilnu pirkuma cenas atmaksu.Šī garantija neattiecas uz Amway produktiem: (i) kas ir lietoti citā nolūkā, nevis tā, kā tos parasti paredzēts lietot sadzīvē; (ii) kas ir ar nolūku sabojāti vai lietoti neatbilstoši; (iii) Amway izplatītajiem produktiem, kam ir norādīts noteikts termiņš produktu atgriešanai; un/vai (iv) tiem produktiem, kas iekļauti rakstveida garantijās.

image/png;;;brands-952.png

Amway zīmoli
* Avots: „Euromonitor International Limited"; Vitamīni un uztura bagātinātāji, pasaule, Pasaules Bankas jaunumi (GBN), ieteicamās pārdošanas cenas (RSP) mazumtirdzniecības vērtība % sadalījums, 2014.gads
* Avots: „Euromonitor International Limited"; 2015.gada skaistum kopšanas un personīgās higiēnas produkti, luksusa klases kosmētisko un ādas kopšanas līdzekļu kategorija un apakškategorija, 2014. gada vispasaules RSP vērtība.

image/png;;;products-95.png

Pārdošanas produkti
* Tikai tie Amway neatkarīgie uzņēmēji, kas uzņēmējdarbību ir reģistrējuši vietējā valsts iestādē un nodokļu administrācijā, ir tiesīgi saņemt prēmijas un jebkādus ienākumus, kas izriet no produktu pārdošanas.