Valoda
 
IeietReģistrēties

MARINA MARTINAITE un AINARS HOLODNIKOVS

Amway – iespēja kļūt neatkarīgam Amway ir brīvas komercdarbības vēstnieks. Amway biznesa iespējas – tās ir izredzes katram izveidot savu, neatkarīgu un profesionālu firmu un sasniegt panākumus atbilstoši personīgām ambīcijām. Amway atbalsta Amway uzņēmējus ar taisnīgu atalgojumu sistēmu un ar iespēju piedāvāt plašu klāstu augstas kvalitātes produktus. Amway Akadēmija piedāvā e-apmācību, interneta prezentācijas un mācības klātienē. 2010. gadā Amway Akadēmija piešķīra vairāk nekā 3 000 sertifikātus visā Eiropā.

Veidot uzņēmējdarbību ar mani

Apmeklētāji

Sazinies ar mani

MARINA MARTINAITE un AINARS HOLODNIKOVS

Ajax kļūda

Kļuda savienojumā ar serveri. Vai zaudējāt interneta savienojumu? Lūdzu, pamēģiniet atjaunot lapu vai atkārtot savu darbību.

Sīkfaili Amway mājaslapā

Mēs izmantojam sīkfailus statistikas analīzei, informācijas vākšanai un sniegšanai par to, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu, lai sniegtu jums vislabāko lietošanas pieredzi. Sīkfaili ievāc informāciju, tieši neidentificējot personu.
cookie

Nepieciešamība

(Vienmēr iespējoti)
Nepieciešamais sīkfails nodrošina tādas pamatfunkcijas kā drošība, tīkla pārvaldība un pieejamība. Jūs to varat atspējot, mainot pārlūka iestatījumus, taču tas var ietekmēt mājaslapas darbību.

Analītiskie

Šie sīkfaili ir nepieciešami, lai redzētu, kā lietotāji izmanto mūsu mājaslapu un kā varam to uzlabot

Mārketings

Mums nepieciešami šie sīkfaili, lai padarītu reklāmu mūsu mājaslapā piemērotāku jums